V novém školním roce 2019/2020 vítáme všechny žáky naší školy a především nové prvňáčky, kteří dnes poprvé zasedli do školních lavic.
Dobrou náladu při slavnostním šerpování, kterého se účastnilo 83 prvňáčků, nám deštivé počasí nepokazilo.
Nové žáky čekalo přivítání se s paní učitelkou a s novými kamarády, slavnostní uvítání ředitelem školy, fotografování…..
Všem žákům naší školy přejeme hodně zdaru ve školní práci!