Čtvrteční dopoledne navštívil Mikuláš se svým doprovodem třídy prvního stupně, aby rozdal dětem sladkosti a čerti, aby postrašili nezbedníky a malé hříšníky. V knize hříchů jich bylo několik zapsáno. Snad se nám zítra ve škole objeví všichni žáci a neskončí někteří v pekle.
Děkujeme žákům z 9.C a 8.B ( ti navštívili MŠ Rumunskou) , že se role čertů, andělů a Mikulášů zhostili na jedničku.