ZŠ Pardubice - Studánka - Anglický jazyk 9.ročník - skupina P.Pšeničkové, práce na období 16.3.-20.3.

Anglický jazyk 9.ročník - skupina P.Pšeničkové, práce na období 16.3.-20.3.

16. března 2020, 10:41 Ing. Petra Pšeničková

Milí žáci,

děkuji všem, kteří poctivě a v termínu vypracovali své úkoly. Jen tak dál. Postupně opravuji a dávám vám zpětnou vazbu. Na tento týden jsem pro vás připravila ještě úkoly z oblasti Jobs (2 úkoly, vyfoťte školní sešit a pracovní sešit) a to ve spolupráci s naším studentem Michalem Zaťko. Michal vám úkoly slovně ohodnotí a já převedu do známky. Nemusíte se bát, cení se snaha, použitá slovní zásoba z Unit 4B a správná gramatika. Pokud byste si byli nejistí, napište i do mailu vaše dotazy, my vám rádi pomůžeme.

Zadání naleznete v příloze.

Deadline je 20.3. Vše pošlete na můj email:

petrapsenickovazs-studankacz

Dále pilně studujte další slovní zásobu Unit 4C a procvičujte na ode mě zadaných webových stránkách. Komu funguje heslo, držte se i projectonlinepractise.com, zde uvidím, jak vám to jde.

Have a nice time and good luck!

job-offers-16

Ing. Petra Pšeničková