Milí deváťaci, zasílám práci z češtiny a věřím, že věnujete energii hlavně přípravě na přijímačky.
S případnými dotazy se na mne klidně obraťte.
Mějte se hezky.
Jitka Kárská
Milí deváťaci, zasílám práci z češtiny a věřím, že věnujete energii hlavně přípravě na přijímačky.
S případnými dotazy se na mne klidně obraťte.
Mějte se hezky.
Jitka Kárská