ZŠ Pardubice - Studánka - Matematika 9.A, práce na období 17. - 24.3.

Matematika 9.A, práce na období 17. - 24.3.

17. března 2020, 15:10 Mgr. Ivana Nejedlá

Moji milí žáci

Nejprve všem, kteří splnili zadaný úkol, moc děkuji. Mám zapsané známky a přehled o tom, kdo úkol splnil či nesplnil. Informovat budu prostřednictvím elektronické žákovské knížky, ale až se k ní dostanu, bohužel ji nemám nainstalovanou ve svém počítači. Hodnotím jedničkou či dvojkou nebo píšu, že jste měli více chyb.

Vzhledem k tomu, že náš návrat do školy je v nedohlednu, nezbyde vám nic jiného, než vyndat si rýsovací potřeby  a pustit se do opakování geometrie sami.

Přikládám:

1. Geometrie – shrnutí – pro vaši potřebu
  2. Konstrukční úlohy – zadání – to si prostě někde musíte vytisknout, pokud by to bylo neřešitelné, napište mi  a nějak to vyřešíme.
  3. Konstrukční úlohy – řešení – budete samostatně rýsovat do zadání a kontrolovat si podle řešení.
  4. Tři testy na procvičení.

Neposílejte mi nic, jenom si procvičujte, ale budu ráda, když mi napíšete, jak vám to jde, jak se máte.

Myslím na vás. Buďte na sebe opatrní!

geometrie-shrnuti

konstrukcni-ulohy-reseni