Milí šesťáci,
někteří jste vytvořili pěkné prezentace, ale někteří jste mi je stále ještě neposlali. PPTX prezentace byly obsahem výuky už v pátém ročníku, tak byste s nimi neměli mít problém, pokud ano, tak se na mě neváhejte obrátit. Postup tvorby si můžete připomenout na tomto odkazu
https://office.lasakovi.com/power-point/zaklady/prezentace-krok-za-krokem-powerpoint-2010/
Další učivo, které si máte zopakovat, je program Malování. Vím, že v programu malování jsou někteří zdatní (již od 4. třídy), ale někteří si ho potřebují připomenout.
V příloze máte zadání práce a odkaz, který se Vám třeba bude hodit.
Na úkol, který dnes dostáváte, máte čas do 24.4., výtvarku teď nemáte, tak si s postavičkami trochu pohrajte, nechci žádné hranaté roboty, používejte hlavně křivky!
Těším se na vaše obrázky!
Karolína Beranová

