ZŠ Pardubice - Studánka - Matematika 9.B, závěrečné hodnocení 2.pololetí

Matematika 9.B, závěrečné hodnocení 2.pololetí

8. června 2020, 19:42 Ing. Petra Antlová

Je to neuvěřitelné, ale 2.pololetí se blíží ke konci. V průběhu března - května jste někteří z vás pilně pracovali na přípravě na příjimačky nebo jste chodili pravidelně na online hodiny. Chtěla bych vás za to ocenit.

Někteří jste však pravidelné úkoly neplnili, ani se neúčastnili online hodin, máte tímto úkolem možnost si ještě vylepšit závěrečné hodnocení. Pokud ani tento úkol neodevzdáš, budeš hodnocen / hodnocena pouze slovně „prospěl“ a již bohužel nemůžeš dosáhnout vyznamenání (nastavení systému Bakaláři). Samozřejmě, se také můžeš pokusit dodělat i některé úkoly z minula. To by bylo super.

V tomto závěrečném týdnu 9. – 17.6. byste měli všichni pracovat se souborem dat, který najdete ve druhé příloze. Jedná se o závěrečný úkol, který uzavře vaše hodnocení 2. pololetí letošního školního roku. Pokyny najdete v příloze - Zadání TEXT. 

Věřím, že přijmete tuto závěrečnou výzvu. Pokud bude někdo potřebovat konzultace, kontaktujte mě emailem. Budu se těšit na vaše zpracování úkolu nejpozději 17.6.

Děkuji. 

Antlová

zaverecny-ukol-statistika-zadani-text

zaverecny-ukol-statistika-zadani-data

Ing. Petra Antlová