ZŠ Pardubice - Studánka - Matematika 9.C, závěrečné hodnocení 2.pololetí

Matematika 9.C, závěrečné hodnocení 2.pololetí

8. června 2020, 19:47 Ing. Petra Antlová

Je to neuvěřitelné, ale 2.pololetí se blíží ke konci. V průběhu března - května jste téměř všichni pilně pracovali na přípravě na příjimačky nebo jste chodili pravidelně na online hodiny. Chtěla bych vás za to ocenit. Báječná a zodpovědná práce. 

Pouze vyjímky z vás nesplnili některé úkoly, ani se neúčastnili online hodin, máte tímto úkolem možnost si ještě vylepšit závěrečné hodnocení. Pokud ani tento úkol neodevzdáš, budeš hodnocen / hodnocena pouze slovně „prospěl“ a již bohužel nemůžeš dosáhnout vyznamenání (nastavení systému Bakaláři). Samozřejmě, se také můžeš pokusit dodělat i některé úkoly z minula. To by bylo super.

V tomto závěrečném týdnu 9. – 17.6. byste měli všichni pracovat se souborem dat, který najdete ve druhé příloze. Jedná se o závěrečný úkol, který uzavře vaše hodnocení 2. pololetí letošního školního roku. Pokyny najdete v příloze - Zadání TEXT. 

Věřím, že přijmete tuto závěrečnou výzvu. Pokud bude někdo potřebovat konzultace, kontaktujte mě emailem a domluvíme se. Budu se těšit na vaše zpracování úkolu nejpozději 17.6.

Děkuji. 

Antlová

zaverecny-ukol-statistika-zadani-text

zaverecny-ukol-statistika-zadani-data

Ing. Petra Antlová