ZŠ Pardubice - Studánka - Předávání cen Global Teacher Prize Czech Republic

Předávání cen Global Teacher Prize Czech Republic

Krásný úspěch zaznamenala v těchto dnech naše paní učitelka Ing. Petra Antlová, která se účastnila soutěže Global Teacher Prize Czech Republic. GTP je odborná cena pro pedagogy působící na základních a středních školách v České republice. 

Účastníci soutěže jsou hodnoceni podle následujících kritérií: podpora vzdělávacího úspěchu každého žáka, vytváření přenositelných inovativních forem výuky, spolupráce s dalšími vzdělávacími organizacemi včetně zahraničí, aktivní účast v mimoškolních aktivitách a zapojení a vliv v profesní komunitě.

Paní učitelka Antlová nejprve postoupila v průběhu března mezi 30 soutěžících učitelů a následně k 17. dubnu mezi 10 finalistů.

I když se neumístila na prvních třech místech ceny GTP CR, tak získala první cenu AKADEMIE Libchavy, která se také každoročně uděluje.  Jedná se o dlouhodobý kurz (První a Druhá spirála) v Koučink akademii v průběhu dvou let.

Ještě jednou paní učitelce za celou ZŠ Pardubice – Studánka gratulujeme a přejeme jí hodně chuti do další náročné, ale krásné a obohacující pedagogické práce.

Tisková zpráva

https://www.eduin.cz/tiskove-zpravy/tiskova-zprava-vitez-letosni-ceny-global-teacher-prize-cz-umi-se-svymi-zaky-badat-i-na-dalku/

Mgr. Filip Patlevič, ředitel školy