ZŠ Pardubice - Studánka - Předávání cen Global Teacher Prize Czech Republic

Předávání cen Global Teacher Prize Czech Republic

Krásný úspěch zaznamenala v těchto dnech naše paní učitelka Ing. Petra Antlová, která se účastnila soutěže Global Teacher Prize Czech Republic. GTP je odborná cena pro pedagogy působící na základních a středních školách v České republice.

Účastníci soutěže jsou hodnoceni podle následujících kritérií: podpora vzdělávacího úspěchu každého žáka, vytváření přenositelných inovativních forem výuky, spolupráce s dalšími vzdělávacími organizacemi včetně zahraničí, aktivní účast v mimoškolních aktivitách a zapojení a vliv v profesní komunitě.

Paní učitelka Antlová nejprve postoupila v průběhu března mezi 30 soutěžících učitelů a následně k 17. dubnu mezi 10 finalistů.

I když se neumístila na prvních třech místech ceny GTP CR, tak získala první cenu AKADEMIE Libchavy, která se také každoročně uděluje.  Jedná se o dlouhodobý kurz (První a Druhá spirála) v Koučink akademii v průběhu dvou let.

Ještě jednou paní učitelce za celou ZŠ Pardubice – Studánka gratulujeme a přejeme jí hodně chuti do další náročné, ale krásné a obohacující pedagogické práce.

Mgr. Filip Patlevič, ředitel školy