sp-priprava-pokrmu-recepty
Krásný den vám všem,
v příloze naleznete všechny recepty, které jsme v rámci všech skupin stihli uvařit/upéci.
Někteří jste si recepty stihli opsat, někdo ofotit, ale stejně jsem vám slíbila je ke konci školního roku předat. :)
Tak třeba je někdo použijete a uvaříte svým rodičům alespoň něco dobrého k večeři. :)
Přebytky peněz za neuskutečněné hodiny vaření mají již u sebe vaši třídní učitelé a do konce tohoto školního roku vám je předají.
A v následujících dvou týdnech nasdílím na stránky školy alespoň pár fotek z našich hodin. Byli jste úžasní!
Mějte se krásně a užijte si prázdniny!
S pozdravem
Dominika Pospíšilová
![DOC [158]-sp-priprava-pokrmu-recepty.docx](/style/images/mimetypes/doc.png)