Vážení rodiče,
kvůli zhoršující se epidemiologické situaci dnes ministr zdravotnictví vyhlásil nové zpřísněné opatření. Od pátku 18. září musí mít žáci II. stupně povinně roušku i během vyučovací hodiny.
Děkuji Vám všem za pochopení
Vážení rodiče,
kvůli zhoršující se epidemiologické situaci dnes ministr zdravotnictví vyhlásil nové zpřísněné opatření. Od pátku 18. září musí mít žáci II. stupně povinně roušku i během vyučovací hodiny.
Děkuji Vám všem za pochopení