Máme tu opět září a začíná školní rok 2020/21 . Jaký bude? Pro mnoho děti ze školy je to po dlouhé pauze návrat do lavic, setkání se se svými učiteli a spolužáky, ale pro 86 prvňáčků je to úplně první den v neznámém prostředí. Jaké to bude? Jaká paní učitelka na mě čeká? Najdu si tady kamarády? Co se budu učit ?....... A co je to šerpování?
Přejeme všem žákům, pedagogům a zaměstnancům školy nejen hodně zdaru při školní práci, ale hlavně pevné zdraví.
-
L. Burgetová a 1.A
-
J. Sedláková a 1.C
-
M. Patlevičová a 1.B
-
M. Burgetová a 1.D
-
Slavnostní přivítání ředitelem školy
-
86 prvňáčků se svými nejbližšími