ZŠ Pardubice - Studánka - Návrat žáků 1. a 2. ročníků

Návrat žáků 1. a 2. ročníků

Mgr. Filip Patlevič, ředitel školy

Vážení rodiče,

od středy 18. listopadu se všichni už těšíme na naše žáky z 1. a 2. ročníků. Moc Vám děkuji za vyplnění dotazníků, týkajících se zájmu o školní družinu a školní jídelnu. S ohledem na hygienická nařízení  jsme připravili opatření k bezpečnému pobytu dětí ve škole. Pokud nebudou využívat žáci ranní družinu, tak jim bude umožněno vstupovat na buňky již od 7.30 kvůli menší kumulaci dětí v šatnách. Stále platí zákaz zpěvu a tělesné výchovy.

Ranní i odpolední družina po 16 hodině bude v kmenových třídách. Po celou dobu pobytu ve škole mají mít děti roušky.  

Možná se v dohledné době chystá návrat i ostatních žáků a tak se může od následujícího týdne tento upravený režim opět změnit. Budeme Vás včas informovat.

Děkuji Vám za spolupráci.