Informace o stravě od 1.3.2021
Obědy mají 1. a 2. třídy přihlášeny. Dle rozhodnutí vlády ČR se všichni žáci (včetně 1. a 2. tříd) budou od 1.3. opět vzdělávat formu distanční výuky, ale obědy mohou odebírat u výdejního okénka ve škole. Kdo se nebude chtít stravovat, obědy si na portálu strava.cz musí odhlásit. Odhlášky fungují denně do 8,00 hod.
3. třídy – 9. třídy mají obědy odhlášeny. Kdo bude mít zájem o stravu, automaticky přihlásí přes portál strava.cz nebo odhlásí, každý den do 8,00 hod. Týden od 1.3. – 5.3.2021 je strava přihlášena podle zájemců.
Jinak nadále bude fungorvat přihlašování/odhlašování obědů přes portál strava.cz. čili-že do čtvrtka do 14,00 hod. na následující týden.
Výdejní okénko – výdej 11,00 – 11,30 hod. a 14,00 – 14,30 hod.
Děkuji za pochopení
Zora Petrásková, vedoucí školní jídelny