Naši nejmenší žáčci se na Vánoce určitě těší z celé školy nejvíce. Abychom jim čekání zkrátili, připravili jsme pro ně v knihovně vánoční program. S prvňáčky jsme si vyprávěli o vánočních zvycích, složili si vánoční domino a přečetli vánoční sen o cestě do Betléma, vyrobili si přáníčko a také hledali a počítali vánoční předměty.
Poznali jsme, že ve všech třech prvních třídách máme šikovné děti a těšíme se, že si najdou cestičku ke knížkám do naší knihovny co nejdříve. Máme tu totiž moc hezké knížky z edice První čtení, kde nechybí velká tiskací písmena s obrázky, což je pro prvňáčky výborná motivace, jak využít to, že se učí číst.
PŘEJEME VŠEM VESELÉ VÁNOCE A AŤ POD STROMEČKEM NECHYBÍ NOVÁ KNÍŽKA.