ZŠ Pardubice - Studánka - 8.C pracovala na farmě

8.C pracovala na farmě

Mgr. Lucie Kovářová

13.4. jsme se v rámci Dne Země zapojili do běžného pracovního procesu na statku Apolenka ve Spojile. Poznali jsme pocit zodpovědnosti za odvedenou práci, čistili jsme boxy pro koně i koně samotné. Získali jsme základní informace k náležitostem pracovního poměru, dobrovolnictví i k pravidlům bezpečnosti práce. Počasí nám přálo, pobyt na čerstvém vzduchu byl příjemný. Někteří žáci zjistili, že je práce se zvířaty baví a naplňuje, jiní se v úterý rádi vrátí do školních lavic. Do programu se ale zapojili všichni, každý zaslouží pochvalu.