„K čemu nám to bude?“ Tuhle otázku slýcháme my pedagogové téměř denně. A tak jsme se v pátek 10.6.2022 zamýšleli v šestých a sedmých třídách nad smyslem výuky němčiny a jejím praktickým využitím. Pomocí jazykových animací se děti společně s paní Květou Šelbickou z organizace Tandem naučily první německá slovíčka. Němčiny se určitě bát nebudou. Vždyť ne nadarmo se říká: Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.
-
img-20220610-083752
-
img-20220610-092537
-
img-20220610-105926
-
img-20220610-131537
-
img-20220610-132610
-
img-20220610-133803