„K čemu nám to bude?“ Tuhle otázku slýcháme my pedagogové téměř denně. A tak jsme se v pátek 16.6.2023 zamýšleli ve všech třech třídách šestého ročníku nad smyslem výuky němčiny a jejím praktickým využitím. Pomocí jazykových animací se děti společně s paní Jitkou Boudnou z organizace Tandem naučily první německá slovíčka. Němčiny se určitě bát nebudou. Vždyť ne nadarmo se říká: Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.
-
img-20230616-100404
-
img-20230616-102542
-
img-20230616-102936
-
img-20230616-110550
-
img-20230616-112219
-
img-20230616-112320
-
img-20230616-122343
-
img-20230616-122646
-
img-20230616-124332
-
img-20230616-124642
-
img-20230616-125318