Ve středu 15. května 2024 proběhla v naší škole sbírka Ligy proti rakovině Praha.
Symbolem sbírky byl žlutý kvítek měsíčku lékařského se světle tmavě růžovou stužkou, který si mohli zakoupit žáci i učitelé na naší škole.
Celá akce byla velmi úspěšná. Podařilo se prodat všechny objednané kytičky a vybrali jsme za ně 13 135,- Kč
Výtěžek sbírky půjde na prevenci rakoviny prsu, screeningové programy, výzkum a vybavení onkologických center a podporu onkologické výchovy.
Děkujeme všem, kteří zakoupením kytičky podpořili tuto akci.