Obrovského úspěchu dosáhli letos chlapci ze 4. a 5. tříd, kteří reprezentovali naši školu ve 12. ročníku největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol.
V okresním finále porazili všechny soupeře a s přehledem vyhráli, v krajském finále jim pak vítěźství uniklo o jeden bod, a tak skončili na krásném 2. místě.
Kluci, byli jste výborní! Děkujeme za reprezentaci a přejeme vám, abyste se příští rok dostali do republikového finále!