Týden od 14. do 18. června strávila 6.C ve škole v přírodě v Harrachově. Díky hezkému počasí a krásné přírodě se týden opravdu vydařil.
-
na lanovce
-
na túře
-
exkurze ve sklárně
-
exkurze v hoŕnickém muzeu
-
na bobové dráze
-
malování na hedvábí
-
hotové výrobky
-
minigolf
-
večerní zpívání