ZŠ Pardubice - Studánka - 6.C ve škole v přírodě

6.C ve škole v přírodě

Mgr. Ivana Nejedlá

Týden od 14. do 18. června strávila 6.C ve škole v přírodě v Harrachově. Díky hezkému počasí a  krásné přírodě se týden opravdu vydařil.