Již tradiční akcí se pro naši školu stává předvánoční koncert skupiny Víceméně.
20. prosince potěšila skupina svými písničkami z pohádek i tradičními českými koledami děti 1. stupně naší školy.
Se skupinou si zazpívaly rovněž děti ze 2. A a 7.C, které navštěvují sbor vedený zpěvačkou skupiny a zároveň naší pedagogickou asistentkou paní Ivetou Novákovou.
Sbor v předvánočním čase absolvoval několik vystoupení: kromě vystoupení v Dětském domově, o kterém jsme již informovali, rovněž koncerty v kostele sv. Mikuláše ve Velinách, v zámecké kapli v Cholticích a v kostele sv. Bartoloměje v Kuněticích.
A to je velký výkon, za který patří poděkévání jak paní Nováková tak všem vystupujícím dětem!
A za koncert v tělocvičně samozřejmě děkujeme všem členům skupiny Víceméně!