Letos jsme se rozhodli Den dětí oslavit v pátek 27. května. Bohužel, počasí nám tentokrát příliš nepřálo, ale my jsme si náladu nenechali zkazit ani vytrvalým deštěm. Díky za naše stříšky, které nás schovaly, a za naše tělocvičny, které nám umožnily z velké části zrealizovat sportovní disciplíny.
Pouze chlapcům z 8. a 9. tříd vytrvalý déšť fotbal prostě dohrát nedovolil.
Takže milí žáci i žákyně, vše nejlepší k vašemu Dni dětí!
-
děvčata ze 7.C se svojí skupinou
-
ZOO koutek 6.C
-
skákání v pytlích
-
běh s míčkem na lžíci
-
přetahování s lanem
-
skládání "puclí"
-
házení do Shreka
-
florbal
-
basket
-
borec (borci) na konec