ZŠ Pardubice - Studánka - Jak se pedagogičtí pracovníci vzdělávali

Jak se pedagogičtí pracovníci vzdělávali

Mgr. Ivana Nejedlá

Státní svátek  a den ředitelského volna 17. a 18.11. skupina pracovníků školy využila k dvoudennímu vzdělávacímu semináři na téma, které je pro učitele více než aktuální: rozvíjení komunikačních a sociálních kompetencí učitelů - prevence stresu a syndromu vyhoření.

Téma bylo zajímavé, prostředí hotelu Jezerka na Seči příjemné, lektor Dr. Knoll měl pro nás připraveny pestré činnosti a aktivity, takže vše dopadlo na jedničku a my jsme odjížděli spokojeni s novými poznatky.