Státní svátek a den ředitelského volna 17. a 18.11. skupina pracovníků školy využila k dvoudennímu vzdělávacímu semináři na téma, které je pro učitele více než aktuální: rozvíjení komunikačních a sociálních kompetencí učitelů - prevence stresu a syndromu vyhoření.
Téma bylo zajímavé, prostředí hotelu Jezerka na Seči příjemné, lektor Dr. Knoll měl pro nás připraveny pestré činnosti a aktivity, takže vše dopadlo na jedničku a my jsme odjížděli spokojeni s novými poznatky.