Děkujeme všem paní učitelkám, vychovatelkám, pedagogickým asistentkám a žákům školy, kteří přiipravili a zrealizovali letošní Adventní sobotu ve škole. Velice oceňujeme zapojení stále většího množství dětí z 2. stupně!
Doufáme že návštěvníci odcházeli spokojení.
Všem přejeme, aby si adventní předvánoční čas užívali v klidu a pokoji.