ZŠ Pardubice - Studánka - Na ekofarmu v Oucmanicích

Na ekofarmu v Oucmanicích

Ing. Petra Pšeničková

... se vypravila třída 6.B dne 30.4. Na výlet jsme jeli mikrobusem. Téma celodenního programu byla „voda“. Hráli jsme různé hry a seznamovali jsme se s vodními živočichy. Lektorka Káťa nám předala další informace o vodním systému. Na přírodu a zážitky v Oucmanicích rozhodně nezapomeneme. Byl to krásný a zajímavý výlet.

Třída 6. B