... se vypravila třída 6.B dne 30.4. Na výlet jsme jeli mikrobusem. Téma celodenního programu byla „voda“. Hráli jsme různé hry a seznamovali jsme se s vodními živočichy. Lektorka Káťa nám předala další informace o vodním systému. Na přírodu a zážitky v Oucmanicích rozhodně nezapomeneme. Byl to krásný a zajímavý výlet.
Třída 6. B
-
tvoříme vodní ekosystém
-
společně si hrajeme
-
shromažďujeme informace o zdrojích pitné vody
-
lov a pozorování vodních živočichů
-
zkoumáme naše úlovky a učíme se je pojmenovávat
-
s sebou si odvážíme náš vodní ekosystém