ZŠ Pardubice - Studánka - Pozvánka na Den otevřených dveří školy

Pozvánka na Den otevřených dveří školy

31. května 2013, 08:02 Mgr. Ivana Nejedlá

V letošním roce naše škola slaví 50 let od okamžiku, kdy své brány otevřela svým prvním žákům.

V rámci oslav již některé akce proběhly nebo proběhnou v příštím týdnu: Den Země ve škole, koncert pro žáky 1. stupně, Sportovní a dětský den, setkání s bývalými zaměstnanci  a s partnery školy.

Všechny ostatní – bývalé žáky, rodiče současných i bývalých žáků i všechny, kteří mají naši školu rádi, zveme na Den otevřených dveří naší školy, který proběhne 3. června od 9 do 12 hodin a od 16 do 18 hodin.

V těchto časech máte možnost projít si naši školu, v dopoledních hodinách nahlédnout do výuky,  shlédnout připravené výstavky dobových fotografií, prohlédnout si školní kroniky,  zakoupit si CD s fotografiemi  ze života školy od roku 1963 až do současnosti či almanach vydaný při příležitosti kulatého výročí.

Těší se na Vás všichni současní zaměstnanci školy.

Mgr. Ivana Nejedlá, ředitelka školy