Sběrová akce se velmi vydařila, sebralo se okolo 7.000 kg papíru a na kontro Společnosti přátel přibyla částka blížíci se 9.000 korunám. Děkujeme všem za účast, sběr přineslo celkem 170 dětí a padl i rekord v množství sběru, které odevzdalo jedno dítě. Tereza Uhlířová ze třídy 4.A odevzdala neuvěřitelných 621 kg starého papíru. Chlapci ze třídy 8.B se pak postarali o hladký průběh celé akce, sběr vyhodnotili a také předali lízátka všem účastníkům i odměny těm nejlepším. A kdo to tedy byl?
Absolutní pořadí:
1. Uhlířová 4.A 621 kg
2. Sadílek 2.B 385 kg
3. Šťastný 5.A 324 kg
4. Hloušek 3.A 227 kg
5. Venclák 8.B 225 kg
Služba žáků: 8.B, Mistrík, Adamec, Švoma, Falta, Sychra,Jelínek, Kment, Křížek, Venclák.
Děkujeme tedy ještě jednou všem za hladký průběh sběrového dne a ještě jednou se letos na konci června při sběrové akci setkáme.