A starší… Proti našim pěti děvčatům samí chlapci, mnohdy velmi statní. Sbírali jsme zkušenosti a zahráli tři zápasy. S chutí a úsměvem na tváři. Natrénujeme přesnou a tvrdší střelbu a za rok vyzveme na souboj ty stejně staré!
Velká pochvala pro Kláru, Radka, Domču, Majdu, Adama, Fandu, Nikolu, Káju, Ondru, Filipa, Andrejku, Ráďu.