Za velmi teplého počasí jsme se ve středu vydali na dopravní hřiště. Po úvodní detailní přednášce, jak se správně chovat na silnici, jsme se rozdělili na skupiny, půjčili si kola a pustili se do čtení dopravních značek. Zjistili jsme, že jezdit podle předpisů není vůbec jednoduché. Za domácí úkol si budeme opakovat: ohlédnout se, než vyjedu, ukázat zřetelně směr jízdy, na stopce zastavit stát.