ZŠ Pardubice - Studánka - Sběrový den - čtvrtek 19.6.2014

Sběrový den - čtvrtek 19.6.2014

Mgr. Miloš Kaplan

Ve čtvrtek 19.června proběhne na naší škole tradiční sběr starého papíru. Kontejner bude přistaven u kotelny od 7.00 do 14.00. Sběr od vás převezme služba žáků 8.B. Moc byste nám práci usnadnili, kdybyste měli sběr již zvážený. Váha bude samozřejmě k dispozici. Dále žádáme rodiče, kteří zajíždějí s autem až do areálu školy, o maximální opatrnost. Minulý sběr se podařilo naplnit téměř celý velký kontejner. Doufáme, že se sběrové akce zúčastní co nejvíce dětí z naší školy.:-)