ZŠ Pardubice - Studánka - Školní výlet 8.B - Nové Město na Moravě

Školní výlet 8.B - Nové Město na Moravě

Mgr. Miloš Kaplan

Také třída 8.B se v letošní roce vydala na školní výlet. Jako cíl výletu byl vybrán penzion U Pasáčka v malebném městečku na Vrchovině, Novém Městě na Moravě. Výlet jsme si užili, i když počasí nám moc nepřálo. Ale protože žáci 8.B nejsou z cukru, vytrvalý celodenní déšť nevadil ani na výletu do Žďáru nad Sázavou, kde jsme navštívili klenot místní architektury, Santiniho poutní kostel  Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Zbyl čas také na míčové hry i na diskotéku. Výlet se velmi vydařil.