Třídy 5.C a 5.D se v úterý 9.9.2014 zúčastnily školního poháru na veslařském trenažeru. Žáci si vyzkoušeli trať na 200m. Výsledky byly velmi pěkné. Miriam porazila své soupeřky, ale i všechny kluky a s časem 0:00:54.6 si dojela pro pomyslné zlato. Odměněni byli ale první tři závodníci a první tři závodnice v kategoriích 2003 a 2004. Obdrželi diplomy a sladkou odměnu. Zažili jsme trochu sluníčka i trochu deště, vyzkoušeli si něco nového a získali jsme skvělý tip, jak třeba sportovat.