Dne 10.9.2014 proběhne v naší škole tradiční sběrový den. Kontejner bude přistaven u školní jídelny a otevřen v tradičním v tradičním čase od 7.00 do 14.00. Bude zde služba žáků, která od vás sběr převezme. Velmi nám pomůžete, budete- li mít sběr svázaný a hlavně zvážený. Moc nám tím usnadníte práci a vše urychlíte. Hlavně váš žádáme o to, abyste dávali zvýšený pozor zejména okolo 8.00 na děti a auty neucpávali příjezdovou cestu do školy. Na každého dětského sběrače čeká malá sladká odměna a ti nejlepší dostanou větší sladkou odměnu.Děkujeme za podporu sběrovému dni. :-)
Momentky z předchozích sběrových dnů :-)