ZŠ Pardubice - Studánka - 5. C – „Na chvíli knihařem být a školní lavici opustit…“

5. C – „Na chvíli knihařem být a školní lavici opustit…“

Mgr. Lucie Kovářová

22.října jsme vyrazili na Dubinu vyrábět leporela pomocí knihařského lisu. Bylo především třeba dbát na přesný postup. Práce kvapná, málo platná. Kdo špatně poslouchal nebo nepřesně měřil, musel prostě určitou část výrobku vypracovat znovu. Napodruhé se to už všem povedlo na jedničku. Do školy si každý hrdě nesl dvě vlastnoručně vyrobená leporela.