Nový kolektiv 6.A spolu s paní učitelkou strávil minulý týden první společné tři dny mimo školu. Odjeli jsme do Orlických hor, kde nás čekala krásná příroda a velký sportovní areál jako stvořený nejen pro třídu sportovců.
Kromě každodenního sportování jsme podnikli výlet na Masarykovu chatu a Šerlišský mlýn a vyšlápli si na kopec, na jehož vrcholu nás uvítal „strašidelný“ kostel sv. Matouše. Všem se moc líbila „hrůzostrašná“ vyprávění uvnitř kostela.
V průběhu těchto dní jsme také hráli spoustu her, při kterých jsme se navzájem poznávali. Vznikla nová přátelství. Děti se o sobě i paní učitelce dozvěděly spoustu nových věcí, které, jak pevně věřím, jim pomohou vytvořit skvělý tým.
Z třídenního pobytu děti odjížděly se slovy: „Proč tady nemůžeme zůstat déle?“
-
1 U Šerlišského mlýna
-
2 Je tu hezky
-
3 Jsme kamarádi Filip, David, Dan, Pepa
-
4 Naše trojka Verča, Kája, Lucka
-
5 Terezka, Štěpán, Nikča, Honza a Piškot
-
6 Pletení gumiček nás baví
-
7 Dan E. dává koš
-
8 U kostela sv. Matouše
-
8 Martinův koncert
-
9 Petr v uličce důvěry
-
13 Sportujeme
-
14 Kdo si hraje, nezlobí :-)
-
15 RAději bych hrál fotbal!
-
16 Martin a Tereza
-
18 Verča a Lucka
-
19 Vyhlídka na ceste do Deštného
-
19 Lucka a Honza ve finále soutěže pití vody
-
20 Tomáš a Adam