Jak jste si jistě všimli, školu opět zdobí plakáty, které oznamují pravidelný březnový sběr starého papíru. Sběr bude ve středu 25.3.2015 od 7.00 do 14.00. Kontejner ale nebude umístěn u kotelny, ale na novém místě, u parkoviště nebo na samotném parkovišti v ulici Luční. Na obvyklém stanovišti kontejner být nemůže, protože zde právě probíhá rekonstrukce jedné budovy, a proto jsme se rozhodli ve spolupráci s firmou Marius Pedersen, že kontejner bude na tento sběr umístěn právě na parkovišti. Velmi důrazně Vás žádáme, abyste zejména mezi 7. a 8. hodinou dávali velký pozor, aby nedošlo k nějaké dopravní nehodě. Kdo víte, že přivezete velké množství sběru, přijeďte prosím až po 8.hodiněm, kdy bude nápor již menší. U kontejneru bude stálá služba žáků třídy 9.B, která od Vás sběr převezme a uloží do kontejneru, zapíše do sešitu jméno a množství sběru. Moc by nám pomohlo, kdybyste sběr měli už z domu zvážený, velmi nám tím pomůžete. Pevně doufáme, že již další sběrový den proběhne na starém místě. Ještě jednou apelujeme zejména na rodiče, kteří vozí děti do školy autem, aby dávali tento den velký pozor.