ZŠ Pardubice - Studánka - Svačinky do škol

Svačinky do škol

Pohodlně a rychle můžete objednat svým školákům svačinu online v celých Pardubicích. Toto je zajímavá nabídka pardubického projektu eSvačinky, jehož cílem je pozitivně ovlivnit stravovací návyky dětí základních škol směrem ke zdravé, čerstvé a chutné stravě.

Projekt eSvačinky provozuje Česká abilympijská asociace a Integrační centrum Kosatec, které pomáhají lidem se zdravotním postižením s integrací do běžného života. Handicapovaní svačinky připravují, balí a rozváží, a toto pracovní uplatnění jim umožňuje překonat sociální izolaci a zachovat si normální životní styl.    

eSvačinky jsou určeny pro všechny školáky v pardubických školách a pro všechny rodiče, kteří chtějí svým dětem dopřát vyváženou a zdravou stravu a ne vždy mají na její přípravu čas. Větší školáci si mohou objednat i sami podle vlastní chuti. V současné době spolupracují s jedenácti pardubickými školami a další stále přibývají. Podívejte se na jejich stránky www.esvacinky.cz www.caacz.cz , kde najdete spoustu dalších informací.  

Naše svačinky:

   
 
Mgr. Filip Patlevič