ZŠ Pardubice - Studánka - Studánka hladce "přejela" kraj Vysočinu a Jihomoravský kraj

Studánka hladce "přejela" kraj Vysočinu a Jihomoravský kraj

Dnes se v našich tělocvičnách konala kvalifikace na republikové finále v basketbale chlapců a dívek 6.a 7. tříd- And 1 cup. Přijeli k nám týmy ze Žďáru n/Sázavou, Tišnova, Brna a Litomyšle. Naše dívky se letos do kvalif. bohužel neprobojovaly. Vyhrály dívky ze Žďáru. Všechna utkání byla velmi vyrovnaná.

Chlapci ze Studánky deklasovali oba týmy rozdílem ne jedné, ale alespoň třech tříd a zaslouženě si vybojovali postup na MČR do Klatov. Tam se teprve ukáže:-)). Na MČR naše škola postoupila už pošesté za sebou a pořadatel soutěže, vedení AŠSK (asociace školních sportovních klubů), se ptá, jak je to možné?? Odpovídám jednoduše- máme prostě šikovné děti........ a to jsou:

L. Boháček

T. Vlček