Vážení rodiče a žáci 7.B,
rád bych Vás tímto požádal o vyplnění tří krátkých dotazníků. První a druhý dotazník je určený žákům, prosím o jeho vyplnění, zpětná vazba mi pomůže zlepšit práci do dalšího školního roku. Třetí dotazník je pak určený pro zpětnou vazbu od Vás, rodičů. Budu moc rád, pokud dotazníky vyplníte v co největším počtu a zároveň uvedete své jméno – není to ovšem povinnost, do položky jméno a příjmení může napsat libovolný text. Ujišťuji Vás, že se všemi informacemi budu nakládat maximálně diskrétně. Děkuji za spolupráci.