ZŠ Pardubice - Studánka - Poslední výlet..... 9.B

Poslední výlet..... 9.B

Mgr. Miloš Kaplan

Někdy jsou všechna slova zbytečná. Prožili jsme ve Sněžném čtyři bezvadné dny, které dlouho zůstanou v našich vzpomínkách. Bylo to fajn.