ZŠ Pardubice - Studánka - Sběrový den - středa 24.6.2015

Sběrový den - středa 24.6.2015

17. června 2015, 18:34 Mgr. Miloš Kaplan

Ve středu 24.6. proběhne na naší škole tradiční sběr starého papíru. Kontejner již bude opět  přistaven na starém známém místě u kotelny. Kontejner bude otevřen okolo 7. hodiny a uzavřen okolo 14. hodiny. Sběr prosím přivezte svázaný a pokud možno i zvážený, velmi nám tím usnadníte manipulaci. Služba žáků 9.B se pak postará o hladký průbeh tradiční akce. Velmi apelujeme na rodiče, aby okolo 8.hodiny dali velký pozor na pohyb okolo kontejneru, zejména ti, kteří přijedou auty. Děkujeme za každý váš příspěvek a za hladký průběh sběrového dne.

Ještě mi dovolte jednu poznámku. Celé čtyři roky se o hladký průběh sběrových dnů starali žáci současné 9.B, kteří nás letos po slavnostním vyřazení opustí a začnou další etapu svého života. Byli to jmenovitě: Filip Adamec, Jonáš Sychra, Karek Mistrík, Lukáš Jelínek, Radim Falta, Vojta Švoma, Jarda Křížek, Tadeáš Kulhavý, Honza Novák, Honza Třísko, Filip Venclák, Láďa Gadlena, Lukáš Kment a Matěj Süttö. Kluci, velké díky za celé ty čtyři roky. :-)

Mgr. Miloš Kaplan