ZŠ Pardubice - Studánka - Nabídka kroužků ve školním roce 2015/2016

Nabídka kroužků ve školním roce 2015/2016

2. září 2015, 13:52 Mgr. Ivana Nejedlá

V příloze přikládáme nabídku zájmových útvarů, které budou v případě zájmu žáků probíhat v naší škole ve školním roce 2015/2016.

Do kroužku se můžete přihlásit vyplněním přihlášky a jejím odevzdáním třídnímu učiteli nebo přímo vedoucímu kroužku. Pokud vyplníte přihlášku naší školy do kteréhokoliv kroužku, předáme ji organizátorům kroužků.

Agentura Kroužky  Mgr. Květy Štěrbové  má vlastní přihlášku na kroužky, kterou je možné stáhnout si v příloze nebo ji obdržíte v ředitelně školy, nejlépe se však přihlásit přímo na webu agentury. Kontakt t: 777 280 288, 777 352 263,  www.krouzky.cz.

Hudební škola U nás pořádá zápis do svých lekcí  v učebně hudební výchovy naší školy (pavilon odborných učeben) v polovině září – termín bude upřesněn. Případné bližší informace obdržíte u ředitele školy Ing. Martina Chmelaře, t: 775 078 192, www.hudebni-skola.unas.cz. Hudební škola má vlastní přihlášku, kterou obdržíte u zápisu.

O kroužcích organizovaných paní Šarochovou se můžete více dozvědět na webových stránkách www.kroužkyproděti.cz  nebo www.daitoryu.cz. Kontakt na paní Šarochovou – t: 775 110 776.

V příloze přikládáme nabídku basketbalových kroužků SŠB.  Na kroužky basketbalu SŠB  se  nejlépe  přihlásíte na 1. tréninku, případně je možné se předem domluvit s trenérem Ing. Machytkou  - t: 723 593 033, www.ssbpardubice.cz.

V příloze rovněž přikládáme nabídku basketbalových a atletických kroužků BK Studánka.  Na kroužky  se  nejlépe  přihlásíte na 1. tréninku, případně je možné se předem domluvit s trenérkou Pavlínou Chocholoušovou  - t: 731 260 944, www.bkstudanka.cz

Ještě upozorňujeme na možnost výuky zpěvu u chlapců 1. stupně vedených pracovníky Základního uměleckého sboru Bonifantes.  Místo ačas výuky bude upřesněn.  Zájemci se mohou domlouvat telefonicky s uměleckým ředitelem Janem Míškem, t: 777 744 955, misekbonifantescz, http://www.bonifantes.cz . V druhém školním týdnu pracovníci  Bonifantes  budou v naší škole provádět v dopoledních hodinách nábor a vytipují vhodné adepty do kroužku.

nabidka-krouzku-zs-studanka-20152016

prihlaska-zs-studanka