V úterý 6.10. proběhne na naší škole tradiční sběr starého papíru. Kontejner bude přistaven na starém známém místě u kotelny. Kontejner bude otevřen okolo 7. hodiny a uzavřen okolo 14. hodiny. Sběr prosím přivezte svázaný a pokud možno i zvážený, velmi nám tím usnadníte manipulaci. ¨Tento sběrový den bude mít na starost nová parta chlapců z 9.B, rozhodli jsme se proto, že při tomto úterním sběru nebudeme vážit, protože bychom nestíhali zejména v ranní špičce okolo 8.00. Nezvážený sběr zapíšeme a jeho hmotnost určíme odhadem. Příští sběrový den v březnu už vážit na decimálce budeme.Doufáme, že to pochopíte . Velmi apelujeme na rodiče, aby okolo 8.hodiny dali velký pozor na pohyb okolo kontejneru, zejména ti, kteří přijedou auty. Děkujeme za každý váš příspěvek a za hladký průběh sběrového dne. Doufáme, že se nám vydaří i počasí.