Dnes 14.1. proběhl ve Svitavách turnaj krajského kola ve florbalu starších žáků. V konkurenci vítězů okresních kol se neztratili ani naši borci. Nejprve se museli na tento turnaj probojovat vítězstvím v okrskovém a okresním kole a spanilá jízda pokračovala i v kole krajském. Po skvělých výkonech nenašli naši borci soupeře ani dnes a jasně vyhráli ve všech třech zápasech. Naše kluky zdobila velká bojovnost a hlavně snaha podřídit vše úspěchu týmu.Na závěr turnaje dostali kluci medaile a diplom za první místo a hlavně možnost si zabojovat o postup do celostátního finále v republikové kvalifikaci, která proběhne 18.2. v Litomyšli. Držte nám palce!! :-)
Zápasy a střelci branek:
ZŠ Svatopluka Čecha Choceň - Studánka 0 : 3 ( Kratochvíl 2, Matiáš)
ZŠ Lubná Sebranice - Studánka 3 : 5 ( Grygarčík 2, Kouřílek, Skála, Menšík)
ZŠ U Stadionu Chrudim - Studánka 1 : 3 ( Kouřílek, Grygarčík, Matiáš)
Sestava: Dan Kouřílek - kapitán, Michal Křepela, Martin Matiáš,Tomáš Kratochvíl, Adam Grygarčík, Adam Růžička, Martin Zemek, Adam Menšík, Martin Matiáš, Kryštof Vlček, David Dymák, Marek Skála a Radek Jákl.