Dne 27.1.2016 se žáci 6.C, 7.B a 7.C vypravili do Východočeského divadla v Pardubicích na parodii na westernové filmy. Příběh se odehrává v Arizoně. Limonádový Joe má přesnou mušku a zářivý úsměv. Popíjí jen Kolaloku, alkoholu se nedotkne. Bojuje proti padouchům Divokého západu, kteří se neštítí těch nejhanebnějších zločinů, a hájí nový spravedlivý svět, kde čestnost a pravda vyhrává, zlo se se zlou potáže. Vítr odfoukl jeho dva bratry a sestru. Matka se zhroutila. Joe jde cílevědomě za svými předsevzetími a svou láskou, krásnou Winnifred. Do cesty mu však vstupují postavy jako temná Tornádo Lou, Doug Badman, Horác Hogofogo. Celé divadlo se smálo, když Joe jezdil na koni. Také tam byla kouzla. Líbily se nám písně Když v baru houstne dým, Whisky, to je moje gusto nebo Arizona. Při každém výstřelu jsme se lekli. Kolaloka měla zázračnou moc, na konci představení oživila oba Joeovy bratry i jeho sestru. Všichni měli mateřské znaménko v podobě kakaové skvrny velikosti mexického dolaru. Po skončení představení dostali všichni herci perník. Joe hodil svou malou kolalokovou limonádu do obecenstva, ostatní herci hodili svůj perník také do hlediště. V divadle se nám líbilo.
Žáci 6.C