ZŠ Pardubice - Studánka - Testování IQ - organizace

Testování IQ - organizace

31. května 2016, 15:47 Ing. Petra Antlová

Zítra 1.6. 2016 proběhne na škole připravované testování IQ přihlášených žáků.

1. stupeň bude psát test v průběhu dopoledne:

Žáci 2.tříd začínají hned v 8hod ve školní jídelně. V 9hod po skončení testování budou pod dohledem dopraveni na Sportovní den na Olšinky.

Źáci 3. – 5. tříd budou postupně v jednotlivých skupinách absolvovat testy. V době mezi testováním pro ně bude připraven další program. Předpokládaný konec je ve 12,45hod, kdy půjdou děti na oběd a do družiny.

2. stupeň:

Žáci druhého stupně mají sraz ve škole – 3.pavilon v 9hodin. Budou také opět rozděleni do skupin a postupně absolvují testování. Podle toho, do jaké skupiny budou patřit, je konec plánován následovně:

Žáci 8.A,B, 9.B končí cca v 11,15hod

Žáci 6.A, 6.C, 7.B a 9.A,C končí cca ve 12hod

Žáci 7.A, 7.C, 8.C a 9.A končí v cca 13hod

Všichni přihlášení žáci dostávali podrobné informace již v pondělí do žákovských knížek od svých třídních učitelů. Prosím, ještě zkontrolujte, zda jste své dítě také přihlásili přímo na stránkách Mensa testovani.mensa.cz Zjednodušíte tak administrativu s vyhodnocením testů. Moc děkujeme za spolupráci.

Ing. Petra Antlová