Zrcadlo umění je tradiční akce města Pardubic. V rámci této akce se zapojilo několik pardubických škol do výroby maskota pro naše olympioniky. I my, třída 2.A, jsme vytvořili sochu dle návrhu Martinky Kmentové a nazvali jsme ji Štístko. Snad jim přinese štěstí.
Také gratulujeme Aničce Wawrzaczové, která obsadila ve výtvarné soutěži, pořádané Kulturním centrem města Pardubic, první místo.
I když počasí nepřálo, my jsme šťastni.
-
Zrcadlo umění 2016 zahájeno
-
Tvoříme maskota pro naše olympioniky
-
práce nám jde od ruky
-
těšíme se na výsledek
-
socha vznikla podle návrhu Martinky Kmentové
-
...a Štístko je hotové
-
práce ostatních skupin
-
vyhlášení výtvarné soutěže Město mé budoucnosti - první cenu pobrala Anička Wawrzaczová
-
výstava dětských výtvarných prací v Machoňově pasáži