ZŠ Pardubice - Studánka - Štístko pro naše olympioniky

Štístko pro naše olympioniky

Mgr. Monika Březinová

Zrcadlo umění je tradiční akce města Pardubic. V rámci této akce se zapojilo několik pardubických škol do výroby maskota pro naše olympioniky. I my, třída 2.A, jsme vytvořili sochu dle návrhu Martinky Kmentové a nazvali jsme ji Štístko. Snad jim přinese štěstí.

Také gratulujeme Aničce Wawrzaczové, která obsadila ve výtvarné soutěži, pořádané Kulturním centrem města Pardubic, první místo.

I když počasí nepřálo, my jsme šťastni.