Třídní kolo přírodovědné soutěže proběhlo ve třídě 3. A na konci května. Nejlepší znalci rostlin a živočichů postoupili do okresního kola. Tam uspěli na výtečnou. Na 1. místě byla Jana Hladíková s plným počtem bodů, jen o jeden bod méně skončila děvčata Jana Kremlová a Ema Poláčková na 3. - 11. místě. Pouze o půl bodu méně měl Jakub Hruška.
Všem patří velké poděkování.