Vážení rodiče,
dnes proběhnou od 18 hod na ZŠ Pardubice-Studánka třídní schůzky. Na parkování v okolí školy bude dohlížet městská policie, která musí reagovat na stížnosti místních občanů. Těm rodiče často parkují na soukromých pozemcích. Pokud již nebude místo na zaparkování u školy, využijte prosím i vzdálenější ulice.
Připomínám, že od 17 hodin proběhne v posluchárně školy schůzka zástupců SRPŠ.
Od 17.30 v jídelně školy schůzka VP s rodiči žáků 9. tříd- informace k přijímacímu řízení na SŠ a SOU.
Od 18.45 v posluchárně školy (hl. budova) schůzka VP s rodiči žáků 5. tříd- zájemci o víceleté gymnázium.
Děkujeme za pochopení.